п. Морально вихована людина повинна володіти конкретними рисами характеру (які відповідають загальноприйнятим моральним нормам, звичаям і укладу в суспільстві).
Як покращити ментальне здоров’я? Плекаючи свою психологічну стійкість
В специализированную группу ООН кроме ВОЗ входят ЮНЕСКО (Организация по вопросам образования, науки и культуры), МОТ (Международная организация труда), ЮНИСЕФ (фонд помощи детям).
Психічне здоров'я є основою нашого благополуччя, формуючи те, як ми долаємо життєві виклики та цінуємо радощі.
Участие в социальной деятельности и общественно полезном труде, способность к полноценному выполнению основных социальных функций.
Які щоденні звички допомагають покращити психологічну стійкість?
В современном понимании профессиональное здоровье рассматривается как определённый уровень характеристик человека-профессионала, специалиста (включая социально-психологические характеристики его личности), отвечающий требованиям профессиональной деятельности и обеспечивающий её высокую эффективность.
Але багато людей нехтують правилами здорового способу життя, хоч це перше, чого всі бажають одне одному на день народження.
Адекватністю вважається насамперед здатність нормально реагувати на впливи світу, адаптивністю - ефективно виконувати діяльність і розвиватися в нових умовах, які диктує середовище і суспільство.
Сохранение у человека профессионального здоровья при одновременном обеспечении результативности труда связано с психологической профессиональной адаптацией человека.
Важливо! Цей матеріал має винятково інформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків.
Коли ми психічно здорові, у нас, як правило, є здорові способи боротьби зі стресом -прогулянки, спілкування з друзями або просто пошук способів розслабитися і відпочити.
Для того, щоб бути здоровим, потрібно дбати про своє здоров’я на всіх рівнях – фізичному, психологічному Здоров'я та соціальному.
В результаті може виникнути гастрит або кислотний рефлюкс. А найгірше, що може статися, – це виразка шлунку, рак шлунку та рак стравоходу. Алкоголь – це канцероген (речовина, яка викликає рак).